Poczuj dotyk magii

Poczuj dotyk magii

Jedni twierdzą, że to szarlataństwo, inni z kolei tryskają energią i z przejęciem opowiadają o kolejnych przygodach dziejących się w czterech ścianach. Jedyne, czego potrzebujesz, to zaledwie godzina, aby przekonać się, jak to jest, na własnej skórze (dosłownie i w przenośni).

Wystarczysz ty

Pierwsze spotkanie. Trzęsące się dłonie, spływające po czole kropelki potu i tempo bicia serca mocno przekraczające to, co powyżej normy. Nie ma mowy o odprężeniu i pozytywnym nastawieniu. Optymizm i spokój są przereklamowane i nic niewarte. Powtarzanie sobie w myślach, że to tylko chwilka, bardziej irytuje niż w czymkolwiek pomaga. Mowa o zabiegach i leczeniu pijawkami (jeśli nie wiesz, o co chodzi, chodzi o to: http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami). Wystarczy, że się położysz, zamkniesz oczy i pomyślisz o czymś przyjemnym. Po prostu tak zrób. To już? Tak, minęła godzina. Już po wszystkim. Twoje życie zaczyna się od nowa. I ty zaczynasz się od nowa.

Kto mówił, żeby nie mówić?

Wszystko zaczyna się w twojej głowie. Jeśli poprzestaniesz na biernym wsłuchiwaniu się w sprzeczne opinie innych, nigdy się nie przekonasz, jak jest naprawdę. Jeśli zaś zdecydujesz się chociaż spróbować i okaże się, że to rzeczywiście działa, stanie się to twoim rytuałem. Pijawki nie są uroczymi kotkami miauczącymi ci do ucha, ale nie są też wampirami czekającymi tylko na to, żeby wyssać z ciebie resztki krwi i sprawić, że wydasz ostatnie tchnienie. Znajdź złoty środek i pozwól sobie o tym mówić. Mówienie czasami może okazać się złotem.

A co jeśli…

Niekończąca się historia pytań, wątpliwości i bicia się z myślami to huragan uczuć. Masz do nich święte prawo, pod warunkiem że myślisz… z głową. W każdej sytuacji są co najmniej dwa rozwiązania: albo idziesz na żywioł, albo nie idziesz wcale. Albo robisz coś ze swoim życiem, albo pozwalasz, żeby inni robili to za ciebie. Od podjęcia jednej prostej decyzji może zależeć wiele. A nawet wszystko.

Szczegółowe informacje o leczeniu pijawkami znajdziesz na stronie: http://pijawki.abros.pl/. Przeczytaj, spróbuj i… ciesz się życiem!

Dodaj komentarz